Mirjan24 online

W 2012 roku firma Mirjan24 podjęła wyzwanie „E-commerce”, otwierając pierwszy sklep internetowy. Z perspektyw czasu można zauważyć, że nie było to tylko wyzwanie. E-commerce wprowadził do firmy nowy kapitał, nowe doświadczenie i stał się kolejnym, stabilnym filarem firmy. Dziś w ramach grupy Mirjan24 funkcjonuje aż 6 sklepów własnych na ternie Polski oraz Europy.

Skontaktuj się
Mirjan24 online

Ponad 0 zamówień w ciągu miesiąca

0 sklepów internetowych

0 sesji każdego miesiąca

-03- Sklepy internetowe Mirjan24

Inspirowani chęcią stworzenia bezpiecznej i przyjaznej klientom platformy, oferującej kompleksowe wyposażenie domu i mieszkania w najatrakcyjniejszych cenach skutecznie poszerzyliśmy dotychczasową działalność również o sektor e-commerce.

Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam zaistnieć w sieci jako silna marka i prężnie rozwijająca się sieć, którą dziś pod wspólnym logiem łączy już 6 sklepów. Oferowane przez nas meble cieszą się popularnością w kolejnych krajach, dzięki czemu rośniemy w siłę i zyskujemy apetyt na więcej.

Sklepy internetowe Mirjan24

mirjan24.pl

Mirjan24.pl to pierwszy sklep internetowy, który powstał w 2012 roku. Aktualnie stronę odwiedza blisko 100 000 osób miesięcznie! Klienci docenili Mirjan24 za szeroką ofertę oraz szybką dostawę, która jest realizowana własnymi samochodami dostawczymi. Sprawną realizację zamówień umożliwiają dwa magazyny, w których znajdują się topowe produkty.

mirjan24.de

Marka Mirjan24 obecna jest na rynku niemieckim od 2016 roku. Od samego początku stawiamy na dużą dostępność produktów i szybką dostawę. Dzięki stale powiększającej się flocie samochodów ciężarowych i dostawczych dziś na terenie Niemiec zamówione online meble dostarczamy nawet w 5 dni.

mirjan24.hu

Internetowy sklep butor-mirjan24.hu od 2014 roku oferuje mieszkańcom Węgier meble wysokiej jakości, dostarczane bezpłatnie własnym transportem. Posiada on magazyn w Törökbálinton, w którym bezproblemowo możesz odebrać swoje zamówienie, oszczędzając przy tym 10%.

mirjan24.ro

Mobilier-mirjan24.ro to internetowy sklep meblowy funkcjonujący od 2018 roku na terenie Rumunii. Na terytorium tego kraju posiadamy dwa magazyny, znajdujące się w Târgoviște oraz Baia Mare. Dzięki własnej flocie samochodów jesteśmy w stanie skrócić czas dostawy do 24h w Bukareszcie i okolicach na wybrany asortyment.

mirjan24.cz

W Czechach sklep online powstał w 2013 roku. Nasze doświadczenie zaowocowało dynamicznym rozwojem platformy zakupowej i stopniowym skracaniem czasu dostawy produktów. Rozpoznawalność marki wspiera także własna flota samochodów ciężarowych i dostawczych z logo Mirjan24.

mirjan24.sk

Internetowy sklep Mirjan24 w Słowacji powstał w 2014 roku, gdzie został bardzo dobrze przyjęty przez tamtejszych klientów. Atutem sklepu jest duża baza produktów, które są dostarczane w przeciągu 10 dni roboczych. Dostawa własnym transportem to również sposób na mniejszy odsetek reklamacji, z tytułu uszkodzeń w trakcie dostawy.

Sukces ma wielu ojców, a przede wszystkim jego wyznacznikiem jest zaangażowanie i wysiłek sprawnego zespołu pracowników włożony w obsługę klientów i ciągłą pracę nad udoskonalaniem jakości oferowanych usług.

W jednym miejscu łączymy zamiłowanie do pięknych przedmiotów, którymi sami chcielibyśmy otaczać się na co dzień. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w najkorzystniejszych cenach, dlatego też koncentrujemy się na maksymalnym uproszczeniu procesu dokonywania zakupów poprzez zapewnienie sprawnej i intuicyjnej platformy.

Szeroki wybór i dostępność produktów, przystępne ceny, a także szybka i bezpłatna dostawa to filary, które stale wyznaczają nam kierunek działania.

Nasze magazyny

Centrum Logistyczne Mirjan24 - Oleśnica

Cieśle 1M, 56-400 Cieśle, Polska

Magazyn wysokiego składowania to kolejny krok w strategii rozwoju firmy Mirjan24. Kilkadziesiąt tysięcy produktów na stanie magazynowym to mocna przewaga rynkowa, która buduję naszą pozycję lidera w branży meblowej. Dzięki niemu możemy zapewnić kontrahentom stałą dostępność do produktów oraz płynność w realizacji zamówień. Magazyn wysokiego składowania mieści się w obiekcie Hillwood Oleśnica Południe, przy trasie S8.

Magazyn w Łęce Mroczeńskiej

Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów, Polska

W niewielkiej miejscowości Łęka Mroczeńska znajduje się siedziba firmy, produkcja mebli tapicerowanych oraz główne miejsce do składowania mebli i akcesoriów.

Dobra organizacja pozwala na sprawną i bezproblemową realizację dużej ilości zamówień w bardzo krótkim czasie.

Magazyn w Mosonmagyaróvár

9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány u 21, Węgry

Szybka i bezpieczna dostawa mebli zamówionych online to cel, który łączy wszystkich pracowników Mirjan24, także na Węgrzech. Posiadamy magazyn o powierzchni 2400 m2, który znajduje się w pobliżu Budapesztu – w mieście Mosonmagyaróvár.

Magazyn w Baia Mare

Str. Fabricii, nr. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunia

Magazyn znajdujący się w miejscowości Baia Mare obsługuje zamówienia napływające z północy kraju, centrum, a także ze wschodu i zachodu Rumunii.

Jego powierzchnia to prawie 2500 m2, pozwala ona na bezpieczne składowanie produktów dostępnych w sklepie online, gwarantując sprawną realizację zamówień.

Magazyn w Bukareszcie

Strada Constructorilor 10, Targoviste, Dambovita, 130086, Rumunia

Magazyn umiejscowiony w pobliżu Bukaresztu sprawia, że realizacja zamówień jest sprawna i możliwa już nawet w 24h. Ponad 1400 m² umożliwia łatwe składowanie mebli, a zatrudnieni tam pracownicy dbają o terminową realizację zamówień napływających z południa kraju.