MIRJAN24 online

W 2012 roku firma MIRJAN24 podjęła strategiczną decyzję o rozszerzeniu swojej działalności, otwierając pierwszy sklep internetowy. E-commerce wprowadził do przedsiębiorstwa nowy kapitał, nowe doświadczenie i stał się kolejnym, stabilnym filarem firmy. Dziś w ramach grupy MIRJAN24 funkcjonuje aż 6 sklepów własnych na terenie Polski oraz Europy.

MIRJAN24 online

Ponad 0 zamówień w ciągu miesiąca

0 sklepów internetowych

0 sesji każdego miesiąca

-03- Sklepy internetowe MIRJAN24

Inspirowani nowymi pomysłami, poszerzyliśmy naszą działalność o sektor e-commerce. Ta decyzja zaowocowała powstaniem bezpiecznej i przyjaznej klientom platformy zakupowej. Dzięki temu na naszych stronach internetowych dostępna jest bogata oferta mebli do każdego pomieszczenia.

Nabyte doświadczenie pozwoliło nam ugruntować swoją pozycję na rynku. Dziś posiadamy 6 sklepów, które są chętnie odwiedzane przez klientów z kilku europejskich krajów. Ciągle pracujemy nad tym, by jakość naszych usług była jak najlepsza i pozwoliła szybko oraz bezproblemowo dokonać meblowych zakupów.

Sklepy internetowe MIRJAN24

mirjan24.pl

Mirjan24.pl to pierwszy sklep internetowy, który powstał w 2012 roku. Aktualnie stronę odwiedza blisko 200 000 osób miesięcznie! Klienci docenili MIRJAN24 za szeroką ofertę oraz szybką dostawę, która jest realizowana własnymi samochodami dostawczymi. Sprawną obsługę zamówień umożliwia rozbudowane centrum logistyczne, korzystające z najnowocześniejszych technologii.

mirjan24.de

Marka MIRJAN24 obecna jest na rynku niemieckim od 2016 roku. Od samego początku stawiamy na dużą dostępność produktów i szybką dostawę. Dzięki stale powiększającej się flocie samochodów ciężarowych i dostawczych dziś na terenie Niemiec zamówione online meble dostarczamy nawet w 5 dni.

mirjan24.hu

Internetowy sklep butor-mirjan24.hu od 2014 roku oferuje mieszkańcom Węgier meble wysokiej jakości, dostarczane bezpłatnie własnym transportem. Posiada on magazyn w Mosonmagyaróvár, co umożliwia sprawną obsługę zamówień. Sklep zdobył uznanie klientów za staranność w doborze asortymentu, która stała się jednym z kluczowych elementów jego sukcesu.

mirjan24.ro

Mobilier-mirjan24.ro to internetowy sklep meblowy funkcjonujący od 2018 roku na terenie Rumunii. Na terytorium tego kraju posiadamy dwa magazyny, znajdujące się w Târgoviște oraz Baia Mare. Dzięki własnej flocie samochodów jesteśmy w stanie skrócić czas dostawy do 5 dni na wybrany asortyment.

mirjan24.cz

W 2013 roku powstał kolejny sklep online. Tym razem naszą ofertę skierowaliśmy do mieszkańców Czech. Dynamiczny rozwój wsparty doświadczeniem pozwolił na ulepszenie platformy i stopniowe skracanie czasu dostawy. Rozpoznawalność marki wspiera także własna flota samochodów ciężarowych i dostawczych z logo MIRJAN24.

mirjan24.sk

W 2014 roku zdecydowano o rozszerzeniu działalności i wkroczeniu na kolejny zagraniczny rynek. Sklep MIRJAN24 w Słowacji wzbogacił możliwości zakupowe lokalnych klientów. Szeroki wybór produktów oraz efektywna logistyka dostarcza użytkownikom satysfakcję z wygodnych zakupów online. Atutem sklepu jest szybka dostawa. Zamówienia realizowane są nawet w przeciągu 5 dni roboczych.

O sukcesie decyduje przede wszystkim zaangażowanie i wysiłek sprawnego zespołu. Podążając za potrzebami naszych klientów, ciągle udoskonalamy meblową ofertę. W jednym miejscu łączymy pasję do pięknych i jakościowych mebli z pracą nad udoskonalaniem naszych usług.

Misją MIRJAN24 jest przede wszystkim bogata oferta modeli w atrakcyjnych cenach. Skupiamy się także na maksymalnym uproszeniu całego zakupowego procesu poprzez ciągłe ulepszanie platformy. Naszym atutem jest także szybka i bezpłatna dostawa oraz różnorodny asortyment, wśród którego wiele produktów dostępnych jest nawet w 5 dni.

Nasze magazyny

Centrum Logistyczne MIRJAN24 w Mroczeniu

Mroczeń 25, 63-604 Baranów, Polska

Nowoczesne Centrum Logistyczne MIRJAN24 to rozbudowany kompleks. Obiekt zajmuje powierzchnię 35 000 mkw. Wielkopowierzchniowe centrum wysokiego składowania mieści kilkadziesiąt tysięcy produktów. Taka baza to punkt wyjścia do sprawnej obsługi zamówień. Kolejne filary to strategiczna lokalizacja, rozbudowany tabor samochodów ciężarowych i dostawczych oraz profesjonalna kadra logistyczna.

W skład kompleksu wchodzi także przestrzeń biurowa. W przeszkolnym budynku na 5 000 m2 mieszczą się biura i sale konferencyjne, które umożliwiają organizowanie szkoleń i wydarzeń biznesowych.

Magazyn w Bukareszcie

Strada Constructorilor 10, Targoviste, Dambovita, 130086, Rumunia

Magazyn zlokalizowany niedaleko Bukaresztu umożliwia sprawną relizację zamówień nawet w 5 dni. Baza o powierzchni 1400 m² zapewnia bezpieczne składowanie mebli, a a zatrudnieni tam pracownicy dbają o terminową realizację zamówień napływających z południa kraju.

Magazyn w Baia Mare

Str. Fabricii, nr. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunia

Magazyn znajdujący się w miejscowości Baia Mare obsługuje zamówienia napływające z północy kraju, centrum, a także ze wschodu i zachodu Rumunii.

Jego powierzchnia to prawie 2500 m2, pozwala ona na bezpieczne składowanie produktów dostępnych w sklepie online, gwarantując sprawną realizację zamówień.