Mirjan24 online

W 2012 roku firma Mirjan24 podjęła wyzwanie „E-commerce”, otwierając pierwszy sklep internetowy. Z perspektyw czasu można zauważyć, że nie było to tylko wyzwanie. E-commerce wprowadził do firmy nowy kapitał, nowe doświadczenie i stał się kolejnym, stabilnym filarem firmy. Dziś w ramach grupy Mirjan24 funkcjonuje aż 7 sklepów własnych na ternie Polski oraz Europy.

Skontaktuj się
Mirjan24 online

Ponad 0 zamówień w ciągu miesiąca

0 sklepów internetowych

0 wejść każdego miesiąca

-03- Sklepy internetowe Mirjan24

Inspirowani chęcią stworzenia bezpiecznej i przyjaznej klientom platformy, oferującej kompleksowe wyposażenie domu i mieszkania w najatrakcyjniejszych cenach skutecznie poszerzyliśmy dotychczasową działalność również o sektor e-commerce.

Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam zaistnieć w sieci jako silna marka i prężnie rozwijająca się sieć, która dziś pod wspólnym logiem grupa łączy już 7 sklepów. Oferowane przez nas meble ciesząc się popularnością w kolejnych krajach, dzięki czemu rośniemy w siłę i zyskujemy apetyt na więcej.

Sklepy internetowe Mirjan24

mirjan24.pl

Mirjan24.pl to pierwszy sklep internetowy, który powstał w 2012 roku. Aktualnie stronę odwiedza blisko 100 000 osób miesięcznie! Klienci docenili Mirjan24 za szeroką ofertę oraz szybką dostawę, która jest realizowana własnymi samochodami dostawczymi. Szybką realizację zamówień umożliwiają dwa magazyny, na których znajdują się topowe produkty.

mirjan24.de

Marka Mirjan24 obecna jest na rynku niemieckim od 2016 roku. Od samego początku stawiamy na dużą dostępność produktów i szybką dostawę. Dzięki stale powiększającej się flocie samochodów ciężarowych i dostawczych dziś na terenie Niemiec zamówione online meble dostarczamy nawet w 5 dni.

mirjan24.hu

Internetowy sklep butor-mirjan24.hu niezmiennie od 2014 roku oferuje mieszkańcom Węgier meble wysokiej jakości, dostarczane własnym, bezpłatnym transportem. Posiada on magazyn w Törökbálinton, w którym bezproblemowo możesz odebrać swoje zamówienie, oszczędzając przy tym 10%.

mirjan24.ro

Mobilier-mirjan24.ro to internetowy sklep meblowy funkcjonujący od 2018 roku na terenie Rumunii. Posiada on własne magazyny, znajdujące się w Târgoviște oraz Baia Mare. Oferuje on dostawę własnym transportem już nawet w 24 godziny na terenie Bukaresztu oraz jego okolicach.

mirjan24.cz

W Czechach sklep online powstał w 2013 roku. Nasze doświadczenie zaowocowało dynamicznym rozwojem platformy zakupowej i stopniowym skracaniem czasu dostawy produktów. Rozpoznawalność marki wspiera także własna flota samochodów ciężarowych i dostawczych ze wspólnym logo Mirjan24.

mirjan24.sk

Internetowy sklep Mirjan24 w Słowacji powstał w 2014 roku, gdzie został bardzo dobrze przyjęty przez tamtejszych klientów. Atutem sklepu jest duża baza produktów, które są dostarczane w przeciągu 10 dni roboczych. Dostawa własnym transportem to również sposób na mniejszy odsetek reklamacji, z tytułu uszkodzeń w trakcie dostawy.

Sukces ma wielu ojców, a przede wszystkim jego wyznacznikiem jest zaangażowanie i wysiłek sprawnego zespołu pracowników włożony w obsługę klientów i ciągłą pracę nad udoskonalaniem jakości oferowanych usług.

W jednym miejscu łączymy zamiłowanie do pięknych przedmiotów, którymi sami chcielibyśmy otaczać się na co dzień. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w najkorzystniejszych cenach. Dlatego też koncentrujemy się na maksymalnym uproszczeniu procesu dokonywania zakupów poprzez zapewnienie sprawnej i intuicyjnej platformy.

Szeroki wybór i dostępność produktów, przystępne ceny, a także szybka dostawa na nasz koszt to filary, które stale wyznaczają nam kierunek działania.

Ponad 70 000 konfiguracji 540 000 zamówień rocznie oraz 650 000 odwiedzin sklepów każdego miesiąca.

Nasze magazyny

Magazyn w Łęce Mroczeńskiej

Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów, Polska

W niewielkiej miejscowości Łęka Mroczeńska znajduje się siedziba firmy, produkcja mebli tapicerowanych oraz główne miejsce do składowania mebli i akcesoriów. To właśnie w tym magazynie odbywają się jedne z najważniejszych działań — wydanie towaru pod zamówienia indywidualne, które są przygotowane zgodnie z zamówieniami online.

Dobra organizacja pozwala na sprawną i bezproblemową realizację, kompletując dużą ilość towaru w bardzo krótkim czasie.

Magazyn w Baranowie

Baranów Cło 31a, 63-604 Baranów, Polska

Magazyn znajdujący się w miejscowości Baranów przy ulicy Cło 31a pełni funkcję centrum dystrybucji towarów przeznaczonych dla naszych kontrahentów krajowych oraz zagranicznych. Odpowiada za zachowanie terminowości zamówień i stanem produktów, usprawniając pracę całej firmy.

Dzięki dobrej organizacji i odpowiednim podziałom obowiązków, procesy magazynowe przyczyniają się do szybkiej realizacji zamówień.

Magazyn w Budapeszcie

2045 Torokbalint, Raktárvárosi út. 1, Węgry

Szybka i bezpieczna dostawa mebli zamówionych online to cel, który łączy wszystkich pracowników Mirjan24, także na Węgrzech. Posiadamy magazyn o powierzchni 1200 m2, który znajduje się w pobliżu Budapesztu – w mieście Törökbálint.

Za sprawą tak doskonałej lokalizacji magazynu zyskujemy możliwość szybkiej realizacji zamówionych online mebli oraz akcesoriów – już nawet w 5 dni roboczych!

Magazyn w Baia Mare

Str. Fabricii, nr. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunia

Powierzchnia magazynowa znajdująca się w miejscowości Baia Mare obsługuje zamówienia napływające z północy kraju, centrum, a także ze wschodu i zachodu Rumunii.

Jego powierzchnia sięga prawie 2500 m2, pozwalając na bezpieczne składowanie produktów dostępnych w sklepie online, gwarantując sprawną realizację zamówień.

Magazyn w Bukareszcie

Strada Constructorilor 10, Targoviste, Dambovita, 130086, Rumunia

Magazyn umiejscowiony na terenie Bukaresztu sprawia, że realizacja zamówień jest sprawna i bezproblemowa. Ponad 1400 m² umożliwia łatwe składowanie mebli, a zatrudnieni tam pracownicy dbają o terminową realizację zamówień napływających z południa kraju.

Jego świetna lokalizacja umożliwia szybką finalizację zamówień – już nawet w 24 godziny!