MIR-TEX24 online & stacjonarnie

MIR-TEX24 to działalność, która specjalizuje się w sprzedaży tkanin zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Dla wygody klientów detalicznych został uruchomiony sklep internetowy, umożliwiający łatwe i szybkie dokonywanie zakupów online. Przedsiębiorcy natomiast mogą skorzystać z usług oferowanych przez tradycyjną hurtownię stacjonarną, gdzie znajdą szeroki wybór wysokiej jakości tkanin dostosowanych do różnorodnych potrzeb branżowych.

MIR-TEX24 online & stacjonarnie

Ponad 0 lat doświadczenia w branży tekstylnej

W ciągłej sprzedaży ponad 0 wałków materiału

Ponad 0 mb tkanin sprzedawanych co miesiąc

-04- Szeroka oferta i korzystna cena

Początek działalności hurtowni tkanin MIR-TEX24 sięga 1996 roku. Początkowo do jej zadań należała głównie dystrybucja stelaży fińskich produkowanych przez lokalnych przedsiębiorców. Z biegiem czasu jej asortyment był sukcesywnie powiększany.

W 2017 roku posunęliśmy się o krok dalej, rozwijając swoją sieć sprzedaży. Utworzyliśmy sklep internetowy, w którym dostępne są wysokiej jakości tkaniny oraz akcesoria tapicerskie wykorzystywane przy produkcji mebli, zasłon czy tekstyliów. To właśnie w sklepie online MIR-TEX24 szybko i łatwo zakupisz tkaniny i dodatki, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe warianty, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.

Asortyment i obsługa

Przykładamy szczególną uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Asortyment MIR-TEX24 obejmuje starannie wyselekcjonowane tkaniny, pochodzące od czołowych producentów i dystrybutorów z kraju, jak i zza granicy. Chcemy, abyś zawsze cieszył się pięknym i funkcjonalnym wyglądem mebli tapicerowanych bądź tekstyliów. Produkty znajdujące się w ofercie sklepu posiadają szczegółowe opisy, dzięki którym proces decyzyjny staje się niezwykle łatwy.

Filarem funkcjonowania sklepu internetowego oraz stacjonarnej hurtowni pod logiem MIR-TEX24 jest fachowe doradztwo - naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji i zadowolenia klientów. Z nami nie tylko dokonasz wyboru wysokiej jakości produktów, ale także otrzymasz wsparcie niezbędne do stworzenia wyjątkowego i komfortowego wnętrza.

Realizacja zamówień

Nieustannie dążymy do tego, byś zawsze czuł się u nas komfortowo, a zakupy były łatwe, szybkie i przyjemne. Zachowujemy pełną kontrolę nad procesem realizacji zamówienia, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów hurtowych oraz indywidualnych. Stale usprawniamy proces nadawania paczek, aby skrócić czas realizacji do minimum.

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom, oferujemy szybką dostawę zmówionych produktów firmą kurierską, dzięki której możesz mieć je w swoim domu do 5 dni roboczych.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, będziesz stale informowany o statusie zamówienia, dzięki temu poznasz dokładną datę i godzinę dostawy. Dajemy również możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej hurtowni stacjonarnej, mieszczącej się w Baranowie przy ulicy Cło 31a.