Logistyka

Jesteśmy świadomi, jak logistyka wpływa na funkcjonowanie nowoczesnych przedsiębiorstw, które dążą do rozwoju i optymalizacji kosztów. Firma Mirjan24 z logistyką jest związana od początku swojej działalności, gdyż jedną z pierwszych inwestycji firmy był zakup samochodów dostawczych, które służyły do dostarczania mebli tapicerowanych w okręgu Polski oraz naszych zagranicznych sąsiadów.

Skontaktuj się
Logistyka

Dostawa w 0 godziny

Ponad 0 samochodów dostawczych

0 km przejechanych w ciągu miesiąca

-05- Flota

Na dzień dzisiejszy flota samochodów dostawczych liczy 120 modeli. W jej skład wchodzą samochody typu: BUS, TIR oraz samochody ciężarowe. Samochody typu BUS, realizują zamówienia złożone przez klientów indywidualnych, w naszych sklepach internetowych. W ramach sklepu oferujemy bardzo krótkie terminy dostawy, które wymagają sprawnej i zorganizowanej logistyki. Układanie tras krótkodystansowych z dużą liczbą punktów jest bezcennym doświadczeniem dla każdego planisty.

Drugą część floty stanowią pojazdy ciężarowe, przeznaczone do transportu dystrybucyjnego oraz dalekobieżnego. A w jej skład wchodzi 100 pojazdów marki Mercedes-Benz, z czego 20 pojazdów to Nowe Actrosy, które zostały wyposażone w kamery zastępujące lusterka, intuicyjną deskę rozdzielczą, system elektroniczny ADA, oraz udoskonalony układ hamulcowy i tempomat.

Mirjan24 z Certyfikatem TCC Elite

Certyfikat TCC Elite to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które świadczą usługi transportowe. Firma, by uzyskać Certyfikat TCC, musi spełnić 20 kryteriów z zakresu bezpieczeństwa oraz jakości świadczonych usług transportowych. Wśród badanych obszarów znajduje się:

  • zakres ochrony ubezpieczeniowej
  • stan floty przewoźnika
  • monitoring ciężarówek (system telematyczny)
  • reputacja przewoźnika
  • spełnienie wymogów prawnych

Z ogromną satysfakcją możemy oświadczyć, że w roku 2020 firma Mirjan24 uzyskała Certyfikat TCC Elite.

Zespół logistyków i kierowców.

Jednak największą wartością logistyki są ludzie, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. W ramach naszego zespołu pracuje 7 logistyków, którzy planują i optymalizują trasy. Dzięki nim nasze samochody mogą obsłużyć sklepy własne oraz licznych kontrahentów. Marka Mirjan24 do dyspozycji ma również ponad 100 najlepszych i niezawodnych kierowców, którzy dbają o to, by bezpiecznie i na czas dostarczyć zamówione produkty.

Logistyka to nieodłączny element sprawnie działającego przedsiębiorstwa, czego doświadczamy każdego dnia od ponad 25 lat, na przykładzie własnym oraz naszych kontrahentów. Twoja firma również może skorzystać z naszego doświadczenia, najlepszych samochodów dostawczych oraz wyspecjalizowanego personelu. Nawiąż z nami współpracę i korzystaj z licznych udogodnień, jako nasz nowy kontrahent.

Magazyny