Logistyka

W nowoczesnym przedsiębiorstwie niezwykle ważna jest logistyka. Firma MIJRAN24 od początku działalności postawiła na zakup samochodów dostawczych, które służą do dostarczania mebli zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Stale powiększająca się flota to pewność szybkiej i bezpiecznej dostawy do każdego klienta.

Logistyka

Dostawa w 0 godzin

Ponad 0 samochodów dostawczych

0 km przejechanych w ciągu miesiąca

-05- Flota

Obecnie flota MIRJAN24 liczy ponad 200 samochodów. BUS-y realizują zamówienia złożone przez klientów indywidualnych w naszych sklepach internetowych. Ze względu na to, że oferujemy bardzo krótkie terminy dostawy, całość logistycznego procesu wymaga sprawnej i zorganizowanej pracy. Układanie tras krótkodystansowych z dużą liczbą punktów jest bezcennym doświadczeniem dla każdego spedytora.

Drugą część floty stanowią pojazdy ciężarowe przeznaczone do transportu dystrybucyjnego i międzynarodowego. W jej skład wchodzą pojazdy marki Mercedes-Benz, które wyposażone zostały w najnowsze rozwiązania techniczne, zapewniające bezpieczeństwo dla kierowcy i komfortowe warunki podczas jazdy.

MIRJAN24 z Certyfikatem TCC Elite

Certyfikat TCC Elite to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które świadczą usługi transportowe. Przedsiębiorstwo, by uzyskać Certyfikat TCC musi spełnić 20 kryteriów z zakresu bezpieczeństwa oraz jakości świadczonych usług transportowych. Wśród badanych obszarów znajduje się:

  • zakres ochrony ubezpieczeniowej
  • stan floty przewoźnika
  • monitoring ciężarówek (system telematyczny)
  • reputacja przewoźnika
  • spełnienie wymogów prawnych

Z ogromną satysfakcją możemy poinformować, że w roku 2020 firma MIRJAN24 uzyskała Certyfikat TCC Elite.

Zespół logistyków i kierowców.

Największą wartością w dziale logistyki są ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Nasz zespół 15 logistyków planuje i optymalizuje trasy, umożliwiając obsługę sklepów własnych oraz kontrahentów. Zatrudniamy blisko 250 doświadczonych kierowców, zapewniających bezpieczne i terminowe dostawy.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem, oferujemy transport najlepszymi samochodami dostawczymi, ale także wyspecjalizowany personel. Nasi kierowcy dbają o skuteczność dostaw każdego dnia. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona zadowolonych kontrahentów, korzystając z licznych udogodnień oferowanych naszym nowym partnerom biznesowym.