Logistyka

Jesteśmy świadomi jak ważna jest logistyka w nowoczesnych przedsiębiorstwach, które dążą do rozwoju i optymalizacji kosztów. Dla Firmy Mirjan24 ten obszar działalności jest obecny od początku działalności, gdyż jedną z pierwszych inwestycji firmy był zakup samochodów dostawczych, które służyły do dostarczania mebli tapicerowanych na terenie kraju oraz naszych zagranicznych sąsiadów.

Skontaktuj się
Logistyka

Dostawa w 0 godzin

Ponad 0 samochodów dostawczych

0 km przejechanych w ciągu miesiąca

-05- Flota

Na dzień dzisiejszy flota firmy liczy ponad 200 samochodów typu BUS, TIR oraz BDF. BUS-y realizują zamówienia złożone przez klientów indywidualnych w naszych sklepach internetowych, w których oferujemy bardzo krótkie terminy dostawy, które wymagają sprawnej i zorganizowanej logistyki. Układanie tras krótkodystansowych z dużą liczbą punktów jest bezcennym doświadczeniem dla każdego spedytora.

Drugą część floty stanowią pojazdy ciężarowe przeznaczone do transportu dystrybucyjnego i międzynarodowego. A w jej skład wchodzą pojazdy marki Mercedes-Benz, z czego 20 pojazdów to najnowsze Actrosy, które zostały wyposażone w kamery zastępujące lusterka, intuicyjną deskę rozdzielczą, system elektroniczny ADA oraz udoskonalony układ hamulcowy i tempomat.

Mirjan24 z Certyfikatem TCC Elite

Certyfikat TCC Elite to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które świadczą usługi transportowe. Przedsiębiorstwo, by uzyskać Certyfikat TCC musi spełnić 20 kryteriów z zakresu bezpieczeństwa oraz jakości świadczonych usług transportowych. Wśród badanych obszarów znajduje się:

  • zakres ochrony ubezpieczeniowej
  • stan floty przewoźnika
  • monitoring ciężarówek (system telematyczny)
  • reputacja przewoźnika
  • spełnienie wymogów prawnych

Z ogromną satysfakcją możemy poinformować, że w roku 2020 firma Mirjan24 uzyskała Certyfikat TCC Elite.

Zespół logistyków i kierowców.

Największą wartością w dziale logistyki są ludzie, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. W ramach naszego zespołu pracuje 10 logistyków, którzy planują i optymalizują trasy. Dzięki ich pracy nasze samochody mogą obsłużyć sklepy własne oraz licznych kontrahentów. Marka Mirjan24 zatrudnia również prawie 200 najlepszych i niezawodnych kierowców, którzy dbają o bezpieczne i terminowe dostarczenie zamówionych produktów.

Logistyka to nieodłączny element sprawnie działającego przedsiębiorstwa, czego doświadczamy każdego dnia od ponad 30 lat, na przykładzie własnym oraz naszych kontrahentów. Twoja firma również może skorzystać z naszego doświadczenia, najlepszych samochodów dostawczych oraz wyspecjalizowanego personelu. Nawiąż z nami współpracę i korzystaj z licznych udogodnień, jako nasz nowy kontrahent.

Magazyny