Produkcja

Na przestrzeni ostatnich lat, produkcja mebli tapicerowanych w naszej firmie wzrosła niemal pięciokrotnie — wszystko dzięki nieustannej modernizacji i unowocześnieniu linii produkcyjnej. Wykwalifikowana i doświadczona kadra nieustannie dąży do stworzenia produktów najwyższej jakości w ściśle określonych terminach.

Skontaktuj się
Produkcja

0 km tkanin zużytych do produkcji w ciągu roku

Zatrudniamy ponad 0 pracowników

Produkujemy 0 mebli tapicerowanych rocznie

-01- Produkcja mebli tapicerowanych

Firma Mirjan24 od 1993 roku specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych, co potwierdza fakt, iż sektor produkcyjny jest stabilnym fundamentem przedsiębiorstwa. Ponadto produkowane od 30 lat meble tapicerowane są najlepszą wizytówką firmy.

Proces powstawania mebli usprawnia nowoczesna hala produkcyjna, wyposażona w innowacyjny sprzęt. To właśnie tutaj najlepiej wykwalifikowani tapicerzy, związani z firmą od wielu lat, produkują nowoczesne i wygodne kanapy oraz wielofunkcyjne narożniki.

Do ostatniego etapu produkcji zalicza się kontrola jakości, rzetelnie i solidnie przeprowadzana przez wyspecjalizowanych w tym kierunku pracowników. Każdy element mebla, nawet najmniejszy, jest poddawany wszechstronnej analizie.

Nowoczesne podejście do projektowania mebli

Na produkcyjny sukces składa się kilka elementów, jednak najważniejszym z nich jest zachowanie wysokiej jakości, którą doceniają liczni kontrahenci oraz klienci indywidualni. Kolejnym, równie ważnym czynnikiem, jest obserwacja rynku i oferowanie produktów odpowiadających aktualnym trendom wnętrzarskim.

Trafna obserwacja trendów zaowocowała takimi produktami jak narożnik Tony lub kanapa Lena, które znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Podobny sukces prawdopodobnie osiągnie narożnik Alvin, który został zaprojektowany dla osób ceniących minimalizm oraz innowacyjne rozwiązania.

Narożnik Tony, Alvin oraz kanapa Lena, to tylko kilka modeli z naszej oferty, w ramach której rocznie zostaje wyprodukowanych 85 000 modeli mebli tapicerowanych.