Produkcja

Na przestrzeni ostatnich lat, produkcja mebli tapicerowanych w naszej firmie wzrosła niemal pięciokrotnie — wszystko dzięki nieustannej modernizacji i unowocześnieniu linii produkcyjnej. Wykwalifikowana i doświadczona kadra nieustannie dąży do stworzenia produktów najwyższej jakości w ściśle określonych terminach.

Produkcja

0 km tkanin zużytych do produkcji w ciągu roku

Zatrudniamy ponad 0 pracowników

Produkujemy 0 mebli tapicerowanych rocznie

-01- Produkcja mebli tapicerowanych

HIstoria firmy MIRJAN24 sięga aż 1993 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w szczególności w produkcji mebli tapicerowanych. Do tej pory stanowi ona stabilny fundament naszej działalności. Produkowane od 31 lat meble tapicerowane, niezmiennie są najlepszą wizytówką MIRJAN24.

Hala Produkcyjna MIRJAN24 wyposażona w innowacyjny sprzęt usprawnia proces powstawania mebli. To właśnie tutaj najlepiej wykwalifikowani, związani z firmą od wielu lat, tapicerzy tworzą modne i wygodne kanapy oraz wielofunkcyjne narożniki.

Każdy, nawet najmniejszy, element poddawany jest wszechstronnej analizie. Wyspecjalizowany dział kontroli jakości, przeprowadzając rzetelne i solidne testy, dba o najdrobniejsze szczegóły.

Nowoczesne podejście do projektowania mebli

Na produkcyjny sukces składa się kilka elementów, jednak najważniejszym z nich jest zachowanie wysokiego poziomu jakości produktów. Dążenie do tego celu doceniają liczni kontrahenci oraz klienci indywidualni. Kolejnym, przyczyniającym się do naszego sukcesu czynnikiem, jest obserwacja rynku i oferowanie produktów odpowiadających najnowszym trendom wnętrzarskim.

Trafne implementowanie trendów zaowocowało stworzeniem takich produktów jak narożnik Tony, Alvin czy Torezio. Te modele znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Podobny sukces osiągnęły narożniki Hotir i Sivena, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących połączenie minimalistycznego designu z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Wspomniane powyżej narożniki, to tylko kilka modeli z naszej oferty. Co roku zasila ją kolejnych 82 000 mebli tapicerowanych.