Produkcja

Na przestrzeni ostatnich lat, produkcja mebli tapicerowanych w naszej firmie wzrosła niemal pięciokrotnie — wszystko dzięki nieustannej modernizacji i unowocześnieniu linii produkcyjnej. Wykwalifikowana i doświadczona kadra zawsze dąży do osiągnięcia produktów najwyższej jakości w ściśle określonych terminach.

Skontaktuj się
Produkcja

0 km tkanin zużytych do produkcji w ciągu roku

Zatrudniamy ponad 0 pracowników

Produkujemy 0 mebli tapicerowanych rocznie

-01- Produkcja mebli tapicerowanych

Firma Mirjan24 od 1993 roku specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych, potwierdzając tym samy, że sektor produkcyjny jest stabilnym fundamentem przedsiębiorstwa. Ponadto produkowane meble tapicerowane od ponad 25 lat są najlepszą wizytówką firmy.

Proces powstawania mebli ułatwia nowoczesna hala produkcyjna, a jego ostatnim etapem jest rzetelna kontrola jakości, przeprowadzona przez wykwalifikowanych pracowników. W etapie tworzenia sofy lub narożnika nie można pominąć najlepszych w swoim fachu tapicerów, którzy są związani z firmą od nawet kilkunastu lat.

Ponadto udział zatrudnienia w sektorze produkcyjnym wynosi 120 osób, co stanowi ok. 1/3 wszystkich pracowników.

Nowoczesne podejście do projektowania mebli

Na produkcyjny sukces, składa się kilka elementów, ale najważniejszym z nich jest zachowanie wysokiej jakości, którą doceniają liczni kontrahenci oraz klienci indywidualni. Innym, również ważnym czynnikiem, jest obserwacja rynku i oferowanie produktów odpowiadającym aktualnym trendom wnętrzarskim.

Trafna obserwacja trendów zaowocowała takimi produktami jak narożnik Tony lub kanapa Lena, które znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Podobny sukces prawdopodobnie osiągnie narożnik Alvin, który został zaprojektowany dla osób ceniących minimalizm oraz innowacyjne rozwiązania.

Narożnik Tony, Alvin oraz kanapa Lena, to tylko kilka modeli z naszej oferty, w ramach której rocznie zostaje wyprodukowanych 85 000 modeli mebli tapicerowanych.