Meble dla całego świata

Ponad 25-letnia obecność w branży meblarskiej sprawia, że nie ma ona przed nami żadnych tajemnic. A zdobyte doświadczenie, pozwala nam rozwijać kolejne sektory przedsiębiorstwa. Jednym z nich jest hurtowa sprzedaż mebli. W naszej ofercie znajdują się ponad 50 000 produktów, ale to nie wszystko, co mamy do zaoferowania

Skontaktuj się
Meble dla całego świata

Ponad 0 produktów w stałej ofercie

Roczna sprzedaż na poziomie 0 produktów

Ponad 0 sprawdzonych dostawców

-02- Sprzedaż Hurtowa

Bazując na wieloletniej współpracy z klientami indywidualnymi, a także hurtowymi, oferujemy Ci przede wszystkim niezawodnego partnera w biznesie, a także szeroki wybór mebli, akcesoriów i dodatków do mieszkania w wielu wzorach i stylach aranżacyjnych.

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub rozwijasz swój biznes online, dołącz do grona ponad 30 naszych partnerów, zyskaj profesjonalne wsparcie w gałęzi B2B i dostęp do ponad 50 tys. produktów od ponad 100 cenionych na rynku marek.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym w naszym serwisie łatwo wyszukasz produkty takie jak meble tapicerowane, gustowne kolekcje wyposażenia salonu, pokoju młodzieżowego, a także zestawy mebli łazienkowych, garderoby i kuchnie modułowe. Proponujemy Ci nowoczesne, a zarazem proste rozwiązania, które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Dostępność towaru

Współpracując z nami, zyskujesz dostęp do kompleksowo przygotowanej przez nas bazy produktów zawierającej wszystkie niezbędne do dalszej sprzedaży materiały, w tym profesjonalnie wykonane zdjęcia, nowoczesne aranżacje wnętrz, instrukcje montażowe oraz podgląd obowiązujących cenników. Dla Twojej wygody stany magazynowe aktualizujemy na bieżąco, a wszystkie wybierane przez Ciebie produkty przygotowujemy niezwłocznie, zgodnie z podanym czasem realizacji zamówienia.

Dopracowane w szczegółach rozwiązania logistyczne oraz stały system dostaw bezpośrednio od producentów posłużyły nam do przygotowania bogatej oferty produktów dostępnych już w 5 lub 10 dni. W przypadku mebli opatrzonych dłuższym terminem dostawy zamówienia realizowane są według najdłuższego z nich lub w oparciu o indywidualnie uzgodniony harmonogram wysyłki.

Korzystne warunki cenowe

Wiele lat doświadczeń w branży B2B potwierdza, że wiemy, jak ważne jest elastyczne podejście do warunków cenowych. Dlatego też decydując się na długofalową współpracę z nami, masz możliwość pełnej personalizacji oferty, uzyskania dodatkowych rabatów i negocjowania preferencyjnych warunków na każdym etapie partnerstwa. Możesz też skorzystać ze specjalnej oferty na wybrane produkty, w celu ustalenia zakresu i szczegółowych zasad finansowania skontaktuj się z nami.

Mirjan24 to także liczne promocje i obniżki cen na wyselekcjonowany asortyment. W Twoje ręce oddajemy również korzystny cenowo outlet, obejmujący towary wyprzedażowe, końcówki kolekcji i nadwyżki produkcyjne. Zawsze możesz liczyć na możliwość negocjacji kosztów przy dużych zamówieniach, a przejrzyste zasady względem polityki cenowej gwarantują porozumienie i satysfakcje obu stron.

Pełne wsparcie techniczne

Powodzenie Twojego biznesu jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów IT. Dbamy o Twój komfort i nasze wzajemne dobre relacje, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każdy problem techniczny zostanie rozwiązany szybko i skutecznie. Stawiamy sobie za cel rozwój, dlatego stale doskonalimy się, a korzystając z wieloletniego doświadczenia, zapewniamy kompleksową opiekę serwisową.

Wyprzedzając konkurencję, dajemy Ci możliwość integracji systemów informatycznych, dzięki której proces składania zamówień przebiega automatycznie i nie wymaga zaangażowania dodatkowej kadry. Nasi partnerzy otrzymują od nas także dostęp do rozbudowanej bazy materiałów graficznych, instrukcji montażowych oraz aktualnych cenników. Wykorzystujemy najnowszej generacji oprogramowanie, przez co współpraca przebiega sprawnie.

Ekspresowa dostawa

Ekspresowy czas realizacji zamówień jest dla nas priorytetem, dlatego uczyniliśmy go jednym z głównych filarów naszej współpracy. Cenimy Twój czas, dlatego korzystając ze stale rozbudowywanej floty samochodów ciężarowych i dostawczych, zamówione online produkty dostarczamy szybko i bezpiecznie. Harmonogram planowanych dostaw aktualizujemy na bieżąco, abyś każdego dnia mógł śledzić status swojego zamówienia i ocenić progres jego realizacji.

Sprawny system logistyczny i zaawansowany system dystrybucji oparty o sieć własnych magazynów zlokalizowanych na terenie całej Europy sprawia, że większość towarów dostępnych jest niemal od ręki. Z kolei utrzymywane na optymalnym poziomie stany magazynowe sprawiają, że najczęściej wybierane przez naszych partnerów biznesowych produkty możemy przygotować dla Ciebie niemal natychmiast.