Meble dla całego świata

Ponad 30-letnie doświadczenie i zdobyta wiedza dają szereg możliwości do poszerzania zasięgu działalności. Dynamiczny rozwój firmy otwiera drzwi do ulepszania kolejnych sektorów, między innym hurtowej sprzedaży mebli. W naszej ofercie znajduje się ponad 70 000 produktów. Szeroki asortyment to tylko jeden z naszych walorów – MIRJAN24 ma do zaoferowania znacznie więcej!

Meble dla całego świata

Ponad 0 produktów w stałej ofercie

Roczna sprzedaż na poziomie 0 produktów

Ponad 0 sprawdzonych dostawców

-02- Sprzedaż Hurtowa

Bazując na wieloletniej współpracy z klientami indywidualnymi i hurtowymi oferujemy Ci przede wszystkim niezawodnego partnera w biznesie, a także szeroki wybór mebli, akcesoriów i dekoracji do mieszkania w wielu wzorach i stylach.

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub rozwijasz swój biznes online dołącz do szerokiego grona naszych partnerów i zyskaj profesjonalne wsparcie w gałęzi B2B. Zapewniamy również dostęp do ponad 70 000 produktów od niemal 150 cenionych na rynku marek.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym w naszym serwisie łatwo wyszukasz produkty takie jak meble tapicerowane, gustowne kolekcje wyposażenia salonu, pokoju młodzieżowego, a także zestawy mebli łazienkowych, garderoby i kuchnie modułowe. Proponujemy Ci nowoczesne, a zarazem proste rozwiązania, które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Dostępność towaru

Współpracując z nami zyskujesz dostęp do kompleksowo przygotowanej bazy produktów, która zawiera wszystkie niezbędne do dalszej sprzedaży materiały. Znajdziesz tam między innymi profesjonalnie wykonane zdjęcia produktów, nowoczesne aranżacje, instrukcje montażowe oraz dostęp do obowiązujących cenników. Dla Twojej wygody stany magazynowe aktualizujemy na bieżąco, a wszystkie wybierane przez Ciebie produkty przygotowujemy zgodnie z podanym czasem realizacji zamówienia.

Dopracowane rozwiązania logistyczne oraz system dostaw pozwoliły na przygotowanie bogatej oferty produktów dostępnych nawet w 48h. Bazę sprawnej dystrybucji stanowi wielkopowierzchniowe Centrum Logistyczne MIRJAN24. Nowoczesny obiekt, wspólnie z siecią magazynów w kilku krajach Europy, pozwala na ciągłe skracanie czasu oczekiwania na zamówienie.

Korzystne warunki cenowe

Wiele lat doświadczeń w branży B2B potwierdza, że wiemy jak ważne jest elastyczne podejście do warunków cenowych. Dlatego też decydując się na długofalową współpracę z nami masz możliwość pełnej personalizacji oferty, uzyskania dodatkowych rabatów i negocjowania warunków na każdym etapie partnerstwa. Możesz również skorzystać ze specjalnej oferty na wybrane produkty - w celu ustalenia zakresu i szczegółowych zasad finansowania skontaktuj się z nami.

MIRJAN24 to także liczne promocje i obniżki cen na wyselekcjonowany asortyment. W Twoje ręce oddajemy również korzystny cenowo outlet obejmujący towary wyprzedażowe, końcówki kolekcji i nadwyżki produkcyjne.

Pełne wsparcie techniczne

Powodzenie Twojego biznesu jest dla nas priorytetem, dlatego zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów IT. Dbamy o Twój komfort i nasze wzajemne dobre relacje, dzięki czemu zyskujesz pewność, że każdy problem techniczny zostanie rozwiązany szybko i skutecznie. Na bieżąco podnosimy swoje umiejętności poprzez regularne szkolenia, a wszystko po to, by zapewnić kompleksową opiekę serwisową.

Wyprzedzając konkurencję dajemy Ci możliwość integracji systemów informatycznych, dzięki której proces składania zamówień przebiega automatycznie i nie wymaga zaangażowania dodatkowej kadry. Nasi partnerzy otrzymują od nas także dostęp do rozbudowanej bazy materiałów graficznych, instrukcji montażowych oraz aktualnych cenników. Wykorzystujemy najnowszej generacji oprogramowanie, dzięki czemu współpraca przebiega sprawnie.

Ekspresowa dostawa

Ekspresowy czas realizacji zamówień jest dla nas priorytetem, dlatego uczyniliśmy go jednym z głównych filarów naszej współpracy. Cenimy Twój czas, dlatego korzystając ze stale rozbudowywanej floty samochodów ciężarowych i dostawczych, zamówione online produkty dostarczamy szybko i bezpiecznie. Harmonogram dostaw aktualizujemy na bieżąco, abyś każdego dnia mógł śledzić status swojego zamówienia i ocenić progres jego realizacji.

Sprawny system logistyczny oraz zaawansowane procesy dystrybucji, oparte o sieć własnych magazynów zlokalizowanych na terenie całej Europy, sprawiają, że większość towarów dostępnych jest niemal od ręki. Z kolei utrzymywane na optymalnym poziomie stany magazynowe znacznie przyspieszają proces realizacji zamówień.